2015 04 25 Tukani v Červené jámě


Rotte grube

official site Rote Grube

http://docimages.fi/?dereter=bin%C3%A4re-optionen-literatur&abf=f8 Červená Jáma/Rote Grube na předním Hengstu nad Hřebečnou je dnešním cílem a zážitky z pohybu v jarní přírodě na zbytcích sněhu, skvělé pocity ze zdolávání velmi oblíbeného stoupání na Oldříš a ještě dál do nebe jsou bonusem pro všechny zúčastněné Tukany.

handla med binära optioner bluff Rozhýbat vlastní hmotnost po sobotním obědě přijelo ke Startu tentokrát jen šest Tukanů, Ouroďák dal přednost rodinné idylce a štěstí v oblacích kouře z grilovaných buřtů a pohybu mezi koňmi na závodišti. Bohouš by měl čekat na Červené jámě a ostatní Tukani tráví víkend ve své režii a samotě. Náčelník se připojuje na Velkém Rybníku v místě budoucích oslav 20tého výročí Tukanů, kde nás „U Beránků“ vítá nejen JTF, ale i hlasité bečení malého stáda navlečeného do beraních kožichů.

http://stamparija-rankovic.com/?prilko=buy-Priligy-with-mastercard-in-Oxnard-California&fd9=2e Další postup a směr jízdy určen, v aleji narážíme na nepřekonatelný val nové silnice, který by nezdolala ani světová bajkerská špička. Bajky přes tuto hradbu přeneseny, Hroznětín, Oldříš, zatáčka na Eliášově potoce, Skautský kříž odbočka, Vršek/Barbora, rozcestí pod Špičákem, Mrtvý Rybník, Hřebečná Mauritius, Karlova stezka a konečně Červená Jáma, kde jsme měli narazit na agenta Bohouše, který neprojel a podle zjištění dal přednost pohybu v nižších nadmořských výškách a pitné kůře na základně. Tukani se tentokrát ukázali a v občerstvovačce vypili snad všechny zásoby čaje a vyzobali hektary zázvorového koláče.

http://melroth.com/?komp=trading-binario-prova-gratis&5df=21 Příjemné teplo uvnitř srubu měníme venku za citelné chladno. Větrovky navlečeny, sjezd k vodárně v Abertamech a u jednoho ze 17ti zastavení, podává náčelník výklad o funkci malých rybníčků k ohřevu vody a poskytovaných službách koupaliště na Hřebečné. Padá poznámka, že to asi pamatuje naživo. Plavčík dávno po smrti, rybníčky i koupaliště zarostlé jak naše tváře a brady, převlékací kabinky a skákací mola dávno ztrouchnivěla, loďky někdo ukradl.

dig this Vracíme se zpět do reality a do pořádných terénů pod vrcholem Plešivce. Přejíždíme sjezdovky, holé prostory vytvořené pro pohyb na sněhu, ovšem bez sněhu je to hrůza na pohled a sopečná pustina. Od rozcestí Pod Plešivcem nás vede zelená značka k rozcestí Pod Kaffem, kde je připraven zážitkový a výživný singltrek. Sjezd, ve kterém mezi kameny, v bahýnku a vrstvách bukového listí rychle překonáváme vrstevnice a ztrácíme „lehce“ získanou nadmořskou výšku.

http://www.viestintamyy.fi/?kiki=handla-med-bin%C3%A4ra-optioner-avanza&145=88 Projíždíme Hroznětín a U Beránků na Velasu vracíme nepoškozeného náčelníka do náruče rodiny. Ještě dáváme k osvěžení výjezd k a sjezd kolem obory do Sadova, Podlesí a přes Kocourek kolem lomu loukami do Čankova. Závěrečný spurt po asfaltu Hraniční do Rybář a na základnu, kde má šampión uskladněny cyklokraťasy  a kde je také „uskladněn“ Bohouš. 64 ujetých kilometrů a v mém případě i spálených 1423 kalorií si žádá doplnění tekutin. Tekutiny doplněny, vhodně proloženy vaječným obživovadlem, zábava v plném proudu, Jirkové vše nejlepší.

his comment is here fotky

More about the author PS: zde je trasa, chybí jen kousek od hasičárny v Rybářích ke Kubrychtům …došla mi energie v Garminu:


Loading...
Délka: 63.65 km, Převýšení: 1336 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

How did pennsylvania make money in colonial times Tato položka byla publikována na 26.4.2015, 15:20 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.