2015 03 28 Flossgraben s důchodci


http://bunker.nu/?komyniti=f%C3%B6rs%C3%A4ljning-av-Viagra&3e6=71 Většina nadupaných Tukanů si užívá dnes Jarní bahna a 2. závod kolem Třech Křížů, někteří fajnšmekři i v kombinaci s během. Já dávám dnes přednost vyjížďce, v bezva společnosti s průměrným věkem 66 let, ke Krásnu  a ještě kousek za roh.

binäre optionen echtes demokonto

http://eminentreklambyra.se/?sisjandra=bin%C3%A4ra-optioner-test&e3c=cb Jarní květy čekají na teplo, na povel k vyrašení a jsou jistě zvědavé jak přežili zimu naše tělesné schránky. Teplota u Lidlu lehce nad nulou a pro získání tělesné teploty a dobrého pocitu volíme nenáročný výjezd od vesničky SOS k hájovně Bor. Člověk se ani nezadýchá, nepropotí trika a výjezd k popravišti na Kozihorské je za námi. Na obzoru Krásenská věž, jen přejet louku a letiště. No koukáme jako z jara, louka přeoraná traktoristou, který si asi vzpomněl na výkony družstevních rolníků a s písní na rtech „…ach synku, synku, tatíček se ptá oral-li jsi..“ ji zoral jak moloděc na celinách. No polykáme nadávky, najíždíme kilometry kolem dokola v panenském terénu a  jsme konečně na letišti a u Dlouhé stoky pod Krásenskou věží.

purchase Lyrica online

Discover More Here Slunce svítí, koukáme do kraje se vzpomínkou na Hartwiga Rupprechta, jedeme proti proudu vodního díla Flossgraben. Voda příjemně, melodicky jarně zurčí, bublá a kořenovka jak vyšitá se připomíná na zadní části těla. Poslední zbytky sněhu ve stínu a čeká nás sjezd do Bečova a výjezd po „Cestě z města“ k zelené značce. Opouštíme lesní terény a pod gumama sviští asfalt, který pod Stanovicemi opouštíme na lesní cestu a sjezd k přehradě v Březové, kde mne kamarádi opouští. Dávám si lalůček po panelce k vodárně, vychutnávám si sjezd ke Kome a lázněmi se probíjím k základně. Chvilka čekání, dojíždí s vítězným úsměvem Jirka a dostavují se další s potřebou načerpat kapaliny, svěřit se se svými dojmy z dnešního dne a navzájem si gratulovat ke všemu možnému. Sobota je za námi, computer ukazuje odjetých 70 kilometrů, což potvrzují i mé zadní tváře.

http://komsija.net/?sisko=när-blir-Sildenafil-Citrate-billigare

http://muovilamusica.it/?krol=option-builder&804=1f fotky


Loading...
Délka: 69.94 km, Převýšení: 1195 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

Bonuses Tato položka byla publikována na 29.3.2015, 17:28 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.