2015 03 03 Tukani v říši sněhu


http://viajes-aventuras.com/?kover=opzioni-binarie-5-minuti-broker&016=dd „Zdá se, že lyžařská sezona bude pomalu končit,

binära optioner wiki

http://cactus.com.au/admin/fckeditor/editor tak se snažme ještě si užít, dokud je na čem. Kdo může, tak v úterý ve 12:00 od Normy odjíždí autobus do hor… Přebuz“, tak pravil JTF. Pavel dodal do transportéru pracovní sedlo, pak malé občerstvení „U Žáby“ a na Rolavě nazouváme běžky všech světových značek. Než stačím schovat foťák , kamarádi mizí v prachu sněhu v neupravené stopě směrem k Bublavě a dál ke Kammloipe, která je čerstvě upravena. Pavel drží stále vysoké tempo, statečně bojuji, kamarády mám na dohled, lapám po německém kyslíku, neztrácím kontakt a mám pocit, že mi tu chybí podpora Ouroďáka. Pod Aschbergem odbočujeme do vnitrozemí k Schneckensteinu, ale JTF velí u Muhlleithenu včas k obratu a k návštěvě Aschbergu, kde je však pusto a občerstvovačka zavřená. No čekají nás prudké stoupáky, kde se uplatní i styl jedna-jedna. Slunce stále svítí, stopy volné, pohraničníci a pašeráci žádní a jsme opět před Rolavou. Večer jsme společně zhodnotili akci nejenom běžkařů, ale i bajkerů, kteří si jeli v závodním tempu projet a prozkoumat trať prvního Bahna.

why not try this out

buy Tastylia 20 mg Ještě dodatečné přání Vítkovi a pak pozvánka na oslavy významného jubilea kamaráda, horolezce a cestovatele Vládi. Tak se připravme.

check fotky

http://www.cattedralesangiovanni.it/?iteris=intraday-trading-software-free-download&856=0d  

click here Tato položka byla publikována na 4.3.2015, 15:11 a je uložena v Vyjížďky na lyžích. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.