2015 02 21 Tukani ve Stráži na hodech + video od Zdendy


strattera online no prescription Zima sice stále vládne, ale v čase masopustním se vydáváme do terénů kolem Moříčova….

see a ve směru k prostřenému stolu osvěžovny u Ivana ve Stráži nad Ohří. Ouroďák opět nezklamal, využívá limit akademické čtvrthodinky a spoléhá na kolektivního ducha týmu, který čeká na srazu. Tentokrát se nikomu nechce do bahna, ale po cestě narážíme i na led a sníh, Pepíno mimo krásné vyhlídky od kříže pod vrcholem Nad Rybníkem předvedl i ukázkové salto a Ouroďák se někde zdržel. JTF se vrací a po chvíli dává zprávu, že Jirka nabral někde hroty z trní a že první Ouroďákova slova byla…“potřebuji Bohouše“. Záložní duše z Honzovy kapsy se tedy přemístila do Ouroďákova kola a po chvíli všichni ochutnáváme ve Vojkovicích „dělnický Martel“.

blog link Kola jsou stále čistá, ale rozhodnutí jet přes Jakubov a kratší cestou do Stráže nás vede do bahenních zábalů jaké nedostanete ani v Třeboni či lázních Sliač. Ještě, že je k dispozici voda a nikomu nevadí zablácené svršky. Jsme tedy připraveni a může začít žranice. Začínáme prdelačkou, postupně mizí vše dobré z vepřových hodů a jednotlivé chody poctivě prokládáme rozpouštědly všech značek. No dietě jsme dali na frak a od Ivana odjíždíme proti proudu Ohře do Velichova, kde od mostu dáváme horskou časovku do Moříčova a již za tmy, v loužích, bahně, sněhu a ledu zdoláváme „královskou“. Tma jako v Boru, někdo zahajuje „pivní špurt“ a náhle přichází hromadný pád. Čenda, Bohouš se válí po asfaltu a přes ně to valí Ouroďák. Bohouš leze z příkopu, Čenda má pootočená řídítka a komentář Jirky nelze opakovat. Takže první masopustní sobota se vyvedla.


Loading...
Délka: 58.99 km, Převýšení: 846 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

binäre optionen werbung zde je video od Zdendy

http://gryphus.com.br/?sokerpt=bin%C3%A1rio-op%C3%A7%C3%B5es-de-negocia%C3%A7%C3%A3o&458=65 http://magis.to/PyFxQEUCH0krKTIGDmEwCXt5?l=vsm&o=i&c=e

image source  

binary trading football sponsorship  

Buy Tadalafil Oral Strips USA Tato položka byla publikována na 23.2.2015, 09:05 a je uložena v Společenské události, Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

  1. useful content #1 Roman 23.2.2015 - 16:20

    opcje binarne dla początkujących Moc pěkná vyjížďka jen ten návrat vypadá na více požitého
    dělnického martelu. Doufám že jste všichni zdravý.Tuk,tuk,tuk.