2015 02 17 Tukani na sněhu


http://airshow-magazin.de/wp-includes/js/jquery/===n?(t.parentNode Parkuji a mačkám svou fábku ke krajnici, nasazuji běžky a….

useful reference

http://protak.se/?koftuna=bin%C3%A4ra-optioner-plattform&b9e=ce mastím to za JTF týmem ve stopě od Abertamské zatáčky k rozcestí pod Božídarským Špičákem. Bruslařským stylem se vyžíváme v dost rozbité stopě kolem Nového Roku do Abertam a nad Pernink. Dima, Honza a já se oddělujeme a míříme přes louku k cykloboudě, Jindrově cestě a rovnou za nosem ke Spáleništi, kde čekáme na náčelníka, který si dává navíc „lalůček“ k Perninku a kolem Bílé Bystřice nabírá kilometry a sčítá nastoupané metry k občerstvovačce na Červené jámě. Dech a tep se sotva dostal do normálu a JTF je mezi námi. Dopíjíme čaj a jedu s Dimou napřed a zpět ve směru k maringotce, Mrtvému rybníku a autu. Počasí přálo, tělo dostalo svůj díl pohybu, cestou domů ještě plánujeme návštěvu základny. Kde byli dnes kamarádi na kolech?

http://revedecabane.com/?ower=operazione-binaria&fcf=09

this contact form https://connect.garmin.com/activity/699728665

weblink

Loading...
Délka: 19.18 km, Převýšení: 656 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

http://www.cu.edu.lr/?iyr23=best-online-options-trading-broker&797=3a Tato položka byla publikována na 17.2.2015, 17:38 a je uložena v Vyjížďky na lyžích. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

Sildenafil Citrate billiger 2013