2015 02 14 Tukani na běžkách


Tastylia Spain Den se mění v noc a ve známém prostředí základny je třeba vyhodnotit dnešní aktivity Tukanů.

operazioni binarie programma gia impostato

cosa ÃÆ’ÂÃâ₠Skalní bajkery vedl Pepíno, pod pokličkou inverze, do terénů v okolí Ostrova a Damic s cílem nabrat kilometry a pak umýt nabrané blátíčko z Lysého vrchu na základně. Zimně naladěný a běžkami vybavený tým zavedl Bobo do terénů  vrcholových partií Krušných hor s perfektně upravenými stopami a „kochacími“ výhledy zalitými sluncem. Zuzka povýšená do pozice Ouroďáka neustále tlačí mne, Bohouše a Jirku Puše z Perninku směrem ke Korci, Henebergu a k přechodu na Jelení.

http://sensuousmuse.com/?tormozok=free-binary-signals&317=38 free binary signals

Get free money from the government to start a business Letos to v říši s úpravami stop nějak flákají. Opouštíme tedy zlatý západ a sjíždíme do Hirschenstand abychom mohli v Heimatland nabrat kilometry a výškové metry ve směru ke Greisen (cínovému dolu) a k Přebuzi. Trénovaná těla zabrala a v půl dvanácté již probíráme nabídku z jídelního lístku a objednáváme. Hospoda se rychle plní, doráží samotář Kočkin i Vítek a jeho tým. Čas rychle utíká, JTF se svým týmem asi někde zabloudil, loučíme se a tentokrát vynecháváme „divadlo“ a přejíždíme most přes Rolavu . Opouštíme sluncem zalité terény, noříme se do inverze a konečně si vychutnáváme šero a zimu ve sjezdu přes Chaloupky do Nových Hamrů. Sobotní aktivity na základně řádně a  kolektivně zhodnoceny, tácky pod sklenicemi a nalámaná párátka spočítána. Fotky připomenou klid a krásu zimní přírody.

iq option guadagni

Loading...
Délka: 32.96 km, Převýšení: 766 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

binaere option programm analyse  

forex öppettider i göteborg Tato položka byla publikována na 15.2.2015, 17:40 a je uložena v Vyjížďky na lyžích. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

  1. Zatím žádné komentáře.
(nebude zveřejněn)