2015 01 13 Tukani Horní Slavkov


click V úterý bylo krásné počasí. A tak tomu odpovídala účast viz foto. Velitel určil směr Supí potok, Slavkov a Ležničky. Vyrazili jsme obvyklým tukanským tempem, při kterém ze mně obvykle stříká krev. Aby to nebylo jednoduché brali jsme zkratku přes brtek za Tašovicem (cesta lesem do Hor). Údolí supího potoka ) dle mapy Kamenitý potok) nás pěkně skrylo před větrem a tak jsme čile vysupěli do dvorů. Irena zapoměla že jí to nejede a honila špic před sebou (přece se nenechámne babou předjet). S příjezdem do Slavkova přijela i tma a tak náčelník rozhodl že ser… na Ležničky a jedeme ústup pře Kozí brdky. Ve Slavkově jsme dali prvoprůjezd tunelem. Jelo se celkem pěkně protože v tunelu vytrhali koleje i s bezdomovcema. Na závěr se jela nová Jezevcovka, Mě došli baterky a tak jsem slanil za Dimou který svítil jak náklaďák, je pravda že starou jezevcovku jsem uměl i bez světel ale až po deseti letech ježdění, tak že máme co trénovat. Náčelník ukecal Irenu aby jela taky, je pravda že po tmě nejsou vidět ty hrůzy co člověk jede.

buy strattera no prescription

olagligt att köpa Sildenafil Citrate Na základně jsme slavili narozeniny Pepína vnučky Puše a mnoho dalších zářezů, já jsem musel platit zápisné za absence na vyjížďkách.

opzioni binarie calcio ">have a peek here

Loading...
Délka: 44.84 km, Převýšení: 937 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

opzioni binarie one touch strategie  

opzioni binarie tyger  

http://halasiaprok.hu/?ox3=anna-sante-opzioni-binarie&91f=13 Tato položka byla publikována na 14.1.2015, 10:55 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

  1. Zatím žádné komentáře.