2015 01 13 Tukani Horní Slavkov


köpa Viagra nätet V úterý bylo krásné počasí. A tak tomu odpovídala účast viz foto. Velitel určil směr Supí potok, Slavkov a Ležničky. Vyrazili jsme obvyklým tukanským tempem, při kterém ze mně obvykle stříká krev. Aby to nebylo jednoduché brali jsme zkratku přes brtek za Tašovicem (cesta lesem do Hor). Údolí supího potoka ) dle mapy Kamenitý potok) nás pěkně skrylo před větrem a tak jsme čile vysupěli do dvorů. Irena zapoměla že jí to nejede a honila špic před sebou (přece se nenechámne babou předjet). S příjezdem do Slavkova přijela i tma a tak náčelník rozhodl že ser… na Ležničky a jedeme ústup pře Kozí brdky. Ve Slavkově jsme dali prvoprůjezd tunelem. Jelo se celkem pěkně protože v tunelu vytrhali koleje i s bezdomovcema. Na závěr se jela nová Jezevcovka, Mě došli baterky a tak jsem slanil za Dimou který svítil jak náklaďák, je pravda že starou jezevcovku jsem uměl i bez světel ale až po deseti letech ježdění, tak že máme co trénovat. Náčelník ukecal Irenu aby jela taky, je pravda že po tmě nejsou vidět ty hrůzy co člověk jede.

http://www.mylifept.com/?refriwerator=bin%C3%A4re-optionen-high-yield-modus&de7=82 binäre optionen high yield modus

trading online minorenni Na základně jsme slavili narozeniny Pepína vnučky Puše a mnoho dalších zářezů, já jsem musel platit zápisné za absence na vyjížďkách.

binäre option banc de swiss

Loading...
Délka: 44.84 km, Převýšení: 937 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

binäre optionen eur/usd  

operar opções binárias

binära optioner böcker  

binäre optionen seiten ab 18 jahre

binäre optionen traden mit deutsche garantie seriös Tato položka byla publikována na 14.1.2015, 10:55 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

binäre optionen devisen
  1. Zatím žádné komentáře.