2015 01 24 Tukani okolo Velasu


visit Nemění se jen projevy počasí, kurs koruny a politické názory našich představitelů,

http://zastavametal.com/?pirowok=Priligy-without-prescription-in-Salem-Oregon&3f4=18

http://www.logielaw.com/?koleps=buy-cytotec-online-fast-delivery-in-Bakersfield-California&ae8=5a

visit this website

here mění se i názor majitelů areálu ACS, kteří na vstupní brány a branky zavěsili zámky. Oba náčelníci, JTF a Jirka jsou dnes mimo dosah a tak se mění i vedoucí, kterým je jednohlasně určen šampion Zdeněk. Tentokrát je vynechána snaha o překonávání výšek, švih je zaměřen na techniku a zvláště rychlost. Vjíždíme do tréninkových terénů, cest a necest v Dalovickém katastru, překonáváme kořenovky, lesní výjezdy a sjezdy za Sadovem i v okolí Velkého Rybníku, kde šampión tajně posiluje kondici, sbírá síly a rychlost po pracovní době a kde se připravuje na závody. Bobovi náhle opět umrzají prsty, rychle opouští peleton do teplých krajin a čelo týmu vedené Zdeňkem, ujíždí terénem co to dá zezadu neustále tlačené vpřed Ouroďákem, kterému Vítek předvádí co má mít sebou vzorný bajker v případě defektu. Garmin načítá kilometry, proplétáme se terénem nad Hájkem, kontrolujeme Pupkaní ulici, gumujeme asfalt mezi Hájkem, Nejdou, Sadovem a Míra je konečně spokojen s rychlostí a větrem čechrajícím kučery vlasů pod kuklami a čepicemi. Tým se ztenčuje, ještě pivní spurt a na základně, kam se dostavil rozmrzlý Bobo, ze Žatce přispěchal pracovními úspěchy posílený Pušák , dorazil i zkulturněný od bahna očištěný Bery, dostavil se i Pepíno jenž překonal moribundus a doplazila se i Zuzka, jež podala hlášení o průběhu pěšího výletu na Pajdl. Probíráme společně dnešní aktivity, výsledky Energie a všichni přejeme Zdeňkovi k jeho svátku vše nejlepší.

http://mhs.se.loopiadns.com/dokument  

migliori piattaforme trading online trasa zájezdu je zde

http://sophie-dixon.com/?protryziya=operatori-demo-opzioni-binarie-senza-deposito&b9e=db http://connect.garmin.com/modern/activity/681445578


Loading...
Délka: 47.98 km, Převýšení: 663 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

click to investigate  

tastylia strips reviews Tato položka byla publikována na 25.1.2015, 13:53 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

  1. Zatím žádné komentáře.