2015 01 06 Tukani na golfu


setkání na golfu

setkání na golfu

bollinger bands how to use

V úterý náčelník rozhodl, že budeme (kdo chce) běžkovat na golfu, zbytek Tukanů zůstal věrný kolu. Zimní cyklistika nemá chybu, je to úžasný zážitek, zvláště jízda na ledu, ve sněhu a v teplotách pod bodem mrazu. Přehlížíme blbé poznámky pěších, podrážky bot s nalepenými bačkorami ze sněhu a zalepené pláště dělají své. Kola ve stoupání kloužou, drapáky nezabírají, řazení zamrzá, nudle u nosu se prodlužují a zaplétají se do drátů. Stoupání k zavřené vyhlídce Stefanievarte, obvykle snadno vyjetelné, se mění v hlubším sněhu na zimní turistiku a bajky slouží jen k opření. Jsme u paty zavřené kavárny a sjezd do Hůrek po asfaltu pokrytým ledem není překážkou.

opcion binaria definicion

Míříme za kamarády, kteří bajky vyměnili za běžecké vybavení, vzpomněli na své znalosti při výběru vosků a prověřují svou fyzickou zdatnost na běžkách na sněhem pokrytém golfišti. Chvilka čekání v mrazáku a konečně dojíždějí zástupci ptačí říše s navlečenými běžkami. Společné foto, západ se barví do červena a rozsvícená světla nám ozařují sníh a led ve sjezdu kolem potoku Hloubek. Rychlost závratná, žádné pády, jen Dima se svižně pokládá a chrastí kostrou na ledě v Drahovicích. Vše přežil bez úhony a v klidu může slavit své životní výročí. Se zalepenými ústy cukerným roztokem s příchutí vajec a jinými nápoji určenými k přípitkům, mu přejme vše nejlepší …Petr

opcje-binarne.pl

fotky

autopzionibinarie esempi

Loading...
Délka: 26.85 km, Převýšení: 617 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

 

http://blog.pinkprincess.com/?svecha=www-optionrally-com&e2f=e4 www optionrally com

Obraz0331  Obraz0326 Obraz0322 Obraz0321 Obraz0320

http://shepline.com/?soba=copiare-trader-60-secondi-opzioni-binarie&12e=2d copiare trader 60 secondi opzioni binarie

binaire opties echt of nep Tato položka byla publikována na 7.1.2015, 10:58 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

wie funktioniert anyoption