2015 01 06 Tukani na golfu


where can i buy Orlistat 120 mg V úterý náčelník rozhodl, že budeme (kdo chce) běžkovat na golfu, zbytek Tukanů zůstal věrný kolu. Zimní cyklistika nemá chybu, je to úžasný zážitek, zvláště jízda na ledu, ve sněhu a v teplotách pod bodem mrazu. Přehlížíme blbé poznámky pěších, podrážky bot s nalepenými bačkorami ze sněhu a zalepené pláště dělají své. Kola ve stoupání kloužou, drapáky nezabírají, řazení zamrzá, nudle u nosu se prodlužují a zaplétají se do drátů. Stoupání k zavřené vyhlídce Stefanievarte, obvykle snadno vyjetelné, se mění v hlubším sněhu na zimní turistiku a bajky slouží jen k opření. Jsme u paty zavřené kavárny a sjezd do Hůrek po asfaltu pokrytým ledem není překážkou.

beställa Viagra säkert

binarie con demo Míříme za kamarády, kteří bajky vyměnili za běžecké vybavení, vzpomněli na své znalosti při výběru vosků a prověřují svou fyzickou zdatnost na běžkách na sněhem pokrytém golfišti. Chvilka čekání v mrazáku a konečně dojíždějí zástupci ptačí říše s navlečenými běžkami. Společné foto, západ se barví do červena a rozsvícená světla nám ozařují sníh a led ve sjezdu kolem potoku Hloubek. Rychlost závratná, žádné pády, jen Dima se svižně pokládá a chrastí kostrou na ledě v Drahovicích. Vše přežil bez úhony a v klidu může slavit své životní výročí. Se zalepenými ústy cukerným roztokem s příchutí vajec a jinými nápoji určenými k přípitkům, mu přejme vše nejlepší …Petr

binära optioner handelsbanken

Binary signals pro team facebook fotky


Loading...
Délka: 26.85 km, Převýšení: 617 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

siti affidabili opzioni binarie  

Binary options examples questions Obraz0331  Obraz0326 Obraz0322 Obraz0321 Obraz0320

where did you buy cytotec in Lubbock Texas Tato položka byla publikována na 7.1.2015, 10:58 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

  1. Zatím žádné komentáře.
(nebude zveřejněn)