2014 12 24 Vánoční vyjížďka


see url Štědrý den nastal, kapři jsou po smrti, bramborový salát připraven, svíčky, prskavky, ozdoby na stromečcích a pod nimi to co si přejeme. Vše je tedy připraveno a dodržet tradici pohybu v přírodě v tento sváteční den podporuje nejenom Ježíšek, ale také bajkeři z týmu Ramphastos toco.

http://skeptikerskolan.se/lektion-6-10/feed/

http://maleconrestaurants.com/?salixard=optiobe-binarie-om&add=9c Opouštíme civilizaci od ACS ve směru na Roh a Dančí farmu, kde se potkávají zástupci tohoto ptačího rodu a rodu Cervus elaphus s hrdě nesenými parohy. Společné foto a při průjezdu farmou slyším zuřivý štěkot starší feny. Obvykle otevřená brána je zavřena a tak se vracíme zpět na bajkovou cestu kolem plotu směrem ke křížku. Ohře s vodáky hlubo pod námi, vrchol Koule jak na dlani a okolo klid jak o vánocích. Teplota nad nulou, sníh není na skladě, louky u Vildenavy zelené jak v dubnu. Sjezd ke štole a k Ohři za námi, Jirka nasazuje tempo ve směru a po proudu ke Svatoškám. U lávky a na skalách a pod nimi plno spřízněných duší a kouře. Zdravíme se a přejeme si navzájem vše nej… Ještě zdolat terény lázeňských lesů, zkontrolovat výhledy na Vary z místa kam vystoupal i kníže Camil Josef Idesbald Filip Rohan. Z pomníku však časem zmizel kříž a my také mizíme rychlým sjezdem k Sokoláku, k Becherově vile, serpentýnami chodníku a Zahradní ulicí do cíle, do OVObaru.  Zdravíme se s přáteli, přejme si štěstí a vše dobré, další rok je skoro za námi.

http://ces.fi/?piskodrom=binary-options-demokonto-unbegrenzt&8cd=1f Zde jsem vložil (já BoBo) odkaz na foto od pepína

http://revedecabane.com/?ower=broker-opzioni-binarie-deposito-minimo-50-euro&ff5=67 http://tukankv.rajce.net/2014_12_24_Tukani_na_vanoce

opzioni binarie guida tutorial zde jsou foto od Petra

http://www.logielaw.com/?koleps=can-i-buy-cytotec-in-Norfolk-Virginia&01d=c1 http://tukankv.rajce.net/2014_12_24_Tukani_na_vanoce_foto_od_Petra


Loading...
Délka: 24.22 km, Převýšení: 601 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

http://vgo.vn/?zerkalo=opzioni-binarie-60-secondi-martingala&104=2a Tato položka byla publikována na 24.12.2014, 16:48 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

  1. Zatím žádné komentáře.
(nebude zveřejněn)