2014 02 09 Tukani na Krudum


الخيارات الثنائية وسطاء V úterý bylo krásné pročasí pro drsňáky….

free software to trade binary options

فوركس إكس إى

http://jonmcculloch.com/?svil=software-trading-free&874=b9 software trading free

andyoption live Velitel výpravy Jirka Puš stanovil cíl sesty Krudum. Jeli jsme zkatkou Tašovice – Hory – Loket. Na legendárním stoupání do Hor jesem oněměl, místo vodou vyplavené šotoliny byla cesta vybetonovaná. A tak nám zk… dálší legendární výjezd pro znalce. Po té co jsme u lávky do Sedla přibrali Pepína jsme jeli klasicky Sedlo – Hrušková. Alespoň zůstala krásně rozbahněná louka pod silnicí do Hruškové. V půli Hruškové jme odbočili na Krudum. Na dotaz Dimy zda se pojede ta zk… louka, jsem odpověděl že místo louky můzě jet ještě zk… cestou v levo přímo na kopec. Na louce byli naštěstí míto betonu jen rozmoklé kravince. Z Krudumu jsme slanili po spádnici vzaté vodou a lesáky. Po konstatování ž dneska jsou ty balvany nějak vetší, jsem zjistil že mám zamknutou vidli. Po krásném sjezdu po zelené do lokte nastal klasický finiš podle řeky do Svatošek. Začalo krásně lejt, takže jsme nepodkali ani živáčka ani vodáka. Jedniná chybka se vloudila, kdo nejel první přijel omítnutej pískem.

tecniche opzioni binarie 30 secondi

köpa Viagra online lagligt Na závěr jsme na základně potkali spřátelené Krušnokolce v novém hávu.

https iqoption recensioni

http://www.remedy-stores.com/?straysjatina=guadagnare-con-il-trading-on-line-per-principianti-opzioni-binarie-60-secondi&310=7e guadagnare con il trading on line per principianti opzioni binarie 60 secondi http://connect.garmin.com/activity/581710012


Loading...
Délka: 49.49 km, Převýšení: 1107 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

one touch option Tato položka byla publikována na 3.9.2014, 11:02 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

  1. Zatím žádné komentáře.
(nebude zveřejněn)