2014 06 21 Tukani v Chodově


الحرة الخيارات الثنائية مؤشر تحميل V Sobotu bylo skoro ideální bikerské počasí….

iq option è affidabile

billigaste Sildenafil Citrate i sverige

what is Seroquel

virtual trading Po té co se mi podařilo v 13 00 zhltnout doma kuřátko, jsem se přiřítil na Start. Trasa už byla nastavena. Jelo se směr Chodov. Pepíno s Jirkou nastavili výletní tempo ze kterého se mi chtělo blejt. Nakonec jsem to ale ustál. Jirka nás protáhl krásnou trasou Chodovského závodu. A pak jsme zamířili na vrchol výsypky. Tam jsme narazili na hejno čtyřkolkářů s německými čísly, kteří strašně prášili. A tak jme prchli do lesy směr Černava. Po vyjetí na planinu jsme přes Černavu a Novou Suchou navštívili spřátelenou Kinokavárnu Kobelec, viz foto. Po krátkém občerstvení jsme nasadili TUBORYCHLOST (to je když s skurvené kameny na cestě slijí do šmouhy) a za 50 minut jsme byli na základně.

Order Tastylia Oral Strip Online  

http://www.swazilandforum.com/?n=siti-investire-su-opzioni-binarie siti investire su opzioni binarie zde je mapka zájezdu


Loading...
Délka: 46.67 km, Převýšení: 672 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

bank de binary  

Köp Cialis Trollhättan  

http://iviti.co.uk/?vera=trading-online-rischi&5b1=91 trading online rischi Tato položka byla publikována na 22.6.2014, 15:33 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

  1. Zatím žádné komentáře.
(nebude zveřejněn)