2014 05 08 Čtyři krušnohorské brdky


binary options diamond Klínovec

opcje binarne plus500 Tak jsme Den vítězství oslavili ve čtyřech pokořením čtyř vrcholů – Klínovce, Plešivce, Vlčince a Peindlu. Ač předpověď hrozila nebezpečím přeháněk, nespadla na nás ani kapka, ba místy na nás dopadl nejeden sluneční paprsek. Účast nejrychlejších Tukanů Romana, Berryho a Žíži sliboval jistotu vysokého rychlostního průměru. Představa mého polomrtvého těla ležícího večer na gauči s nohama nahoře byla beze zbytku naplněna. 90 kiláků a přes 2000 m převýšení v polozávodním tempu se na mém netrénovaném těle muselo nějak podepsat. Nebýt polední přestávky v jedné božídarské osvěžovně, zřejmě bych ještě teď ležel někde v lese vyhladovělý, vyčerpaný a lovící mobilní signál za účelem dovolání se první pomoci. No, nestěžuju si, věděl jsem, do čeho jdu… Náš výlet velmi vtipně zpestřil Berryho přemet přes asi padesátikilový kámen ležící uprostřed krásné, široké a přehledné cesty pod Plešivcem. Leftyna prokázala své kvality, takže to naštěstí odnesla jen procvaknutá duše. „Zkurv… turisti !“, prohlásil Berry, když se zvedal ze země, neboť za viníky svého pádu označil kolemjdoucí pár, který prý na „vteřinu“ odvedl jeho pozornost. Vzhledem k tomu, že ten kámen jsme všichni ostatní viděli již cca 100 m předem, dovedete si spočítat, jak Berry musel jet rychle (cca 100 m/s, tj. 360 km/h !). Škoda, že jsme to nenatočili na video, jinak by Berry ve sledovanosti na YouTube zcela jistě předčil toho pomalého břídila, který na bajku úspěšně prchal po dálnici před policejním Passatem.

order Priligy in Lancaster California Účastníci: Roman, Berry, Žíža, Martin

opzioni binarie broker Filippine Trasa a údaje: http://connect.garmin.com/activity/495632087

auto opzioni binarie sito affidabile  

regulated binary options Tato položka byla publikována na 9.5.2014, 16:24 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

 1. Buy Tastylia 20 mg #1 Víťas Tukan 10.5.2014 - 14:54

  köp Viagra 100 mg master Vy moji drazí kamarádi, ani nevíte jak mi to bajkování s vámi chybí. Příští týden mám ještě zotavovací po morybundusu a řeším i jiné důležité věci ohledně života a smrti, takže začnu jezdit snad ten další týden.

  demo opzioni binarie Čau Váš Víťánek

 2. http://thegobblersknob.com/?savikshyster=opciones-financieras-meff&fb2=86 opciones financieras meff #2 ziza 12.5.2014 - 15:50

  Tastylia (Tadalafil) 100% guarantee of pleasure Víťo nic ti neuteče. Hlavně se pořádně vykurýruj a pak budeš zase lítat. No na Beryho let mít asi nebudeš, protože to je jinej level.Hlavně že leftyna vydržela a s ní i náš Beroušek.

 3. binary options minimum deposit 1 #3 Marty 13.5.2014 - 15:35

  iqoption opinion Nazdárek chlapci,
  jen musím s politováním konstatovat, že mi chybí tyto krušnohorský bike vyjížďky. Zdravím vás všechny z matičky stověžatý …
  MARTY

 4. ejemplos de opciones financieras call y put #4 Zdenda 13.5.2014 - 21:45

  buy cytotec with visa in Henderson Nevada Dobrá práce kamarádi, jsem na vás pyšnej

(nebude zveřejněn)